• Str. główna /  Dostawa towaru

  Dostawa towaru

  Podpis jest wymagany do dostawy. Ale jeśli nie są dostępne kurierzy mogą spróbować jednego z członków rodziny. Jeśli ty i członkowie rodziny są niedostępne, wezmą paczkę z powrotem i wysłać zamówienie następnego dnia.
  Jeśli odmówi podpisania zlecenia z jakiegoś powodu lub jeśli opakowanie zostało automatycznie zwrócone po kilka razy bezskutecznie dostawy (z powodu, że nie są dostępne lub podałeś błędny lub niepełny adres dostawy do nas), zamówienie zostanie anulowane, a zwrot będzie należy wprowadzić do karty kredytowej za zamówienie. A 50% ceny towaru zostanie obciążona przez ciebie i koszty wysyłki będą również nie podlega zwrotowi.
  Wszystkie elementy są kontroli jakości i sprawdzane pod kątem ewentualnych błędów, zanim zostaną one wysłane. Jeśli z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony z zakupu, prosimy o kontakt poprzez e -mail. Musisz wysłać zdjęcia z pozycji naszej skrzynki pocztowej. Temat e-mail powinien mieć w nazwie "Order No." tak, że możemy dać szybką odpowiedź.
  Jeśli chcesz, aby powrócić zakupu, przykro nam, że można zapłacić 50% ceny przedmiotu jako naszego poundage i opłat składowych dla zwracanych przedmiotów. Koszty wysyłki powrotu są również w gestii klienta.
  Jeśli chcesz anulować zamówienie do zwrotu, prosimy o natychmiastowy kontakt. Zlikwidowano zlecenia, które nie zostały wysłane zostaną zwrócone z potrąceniem 10% wartości zlecenia (a) łączną cenę jako opłaty za anulowanie, która jest pobierana na pokrycie kosztów administracyjnych i opłaty transakcyjne związane z odwołaniem celu (ów).
  Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z nami.