• Str. główna /  Polityka prywatności

  Polityka prywatności

  Zbieramy informacje od Ciebie podczas rejestracji na stronie, złożyć zamówienie, wziąć udział w konkursie lub loterii, odpowiedzi na ankiety lub komunikacji, takich jak e-mail, bądź uczestniczyć w innej funkcji serwisu.
  Przy zamówieniu lub rejestracji, możemy poprosić Cię o podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail, adres pocztowy, numer telefonu, dane karty kredytowej lub innych informacji, dzięki czemu możemy świadczyć usługi.
  Możemy wykorzystać te informacje, które zbieramy od Ciebie podczas rejestracji, zakupu produktów, wziąć udział w konkursie lub promocji, odpowiedzi na ankiety lub marketingowej komunikacji, przeglądania strony internetowej, lub korzystać z niektórych innych funkcji witryny w następujący sposób:
  Aby spersonalizować Nasze doświadczenie strony i pozwalają nam dostarczyć rodzaju treści i produktów oferowanych w których są najbardziej zainteresowani.
  Jeśli chcesz otrzymywać nasz biuletyn e-mail, możemy wysyłać okresowe wiadomości e-mail. Jeśli chcesz już otrzymywać promocyjne wiadomości e-mail od nas, proszę zapoznać się z "Jak można z nich zrezygnować, usuwania lub zmiany informacji podałeś nam?" Poniżej. Jeśli wymagają dostępu do swoich danych osobowych, należy zalogować się do swojego konta Rejestracja u nas. Jeśli trzeba aktualizować swoje dane. Dane osobowe, które możemy poprosić o jest powszechnie używane do dostarczania towarów lub usług do Ciebie. Na przykład, w przypadku transakcji kartą kredytową musimy swój numer karty. Tam gdzie to możliwe, staramy się zapewnić naszym ujawnianie informacji do innych organizacji w sposób, który nie umożliwiają identyfikacji osoby.
  Zapewniamy Państwu dostęp do wszelkich danych osobowych, które posiadamy (z wyjątkiem szczególnych okoliczności uznanych przez prawo prywatności).